WKS Lipka - strona nieoficjalna

• autor: karoll1, 2013-08-22 18:19

WKS Lipka - KP Bystre 3:1

Bramki dla WKS-u: Tomasz Kołodziej, Bartosz Świątek, Michał Machnik

W 1. kolejce sezonu 2013/2014 gościliśmy na własnym boisku piłkarzy KP Bystre. Drużyna spod Oleśnicy ubiegły sezon zakończyła na 5. miejscu, tuż za nami. Ponadto zawsze był to dość trudny rywal dla naszego zespołu. Po spotkaniach sparingowych mogliśmy mieć obawy o wynik inauguracyjnego meczu (3:1 z Komorowem i 2:5 z C-klasowymi Poniatowicami). Po raz kolejny okazało się jednak, że mecze towarzyskie i ligowe rządzą się zupełnie innymi prawami i nawet nie najlepsza dyspozycja w okresie przygotowawczym nie oznacza słabego przygotowania do sezonu i odwrotnie - wygrane w sparingach niekoniecznie przekładają się na rzeczywistość ligową.

Mecz z Bystrem to dopiero pierwsza potyczka nowego sezonu, jednak pokazaliśmy pazur pokonując solidnego przeciwnika. W 2. kolejce klasy B zmierzymy się z Czarnymi Chrząstawa w spotkaniu wyjazdowym - z wicemistrzem gr. VIII w ostatnim sezonie w poprzedniej edycji zanotowaliśmy wygraną 4:2 i przegraną 2:3.

Warto dodać, że z rozgrywek wycofał się zespół WKS-u Gołębice.

autor: ~gol 2013-08-23 22:02:25

avatar bramke strzelil bartosz swiatek nie mariusz slazyk:P chyba Karol na mecze nie chodzisz:P

autor: ~kibic 2013-08-27 13:52:47

avatar Poprosił bym o szersze informacje na temat kadry w meczach, albo transferach. Może ktoś do nas przyszedł, ktoś nas opuścił itp. Nie mogę być na wszystkich meczach a interesuje mnie co się dzieje w klubie. Proszę żeby Roman Kołtoń coś się postarał, chociaż i tak cenie to co robi. Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Skra Wojnowice 12:0 Tęcza Raków
Tęcza Brzezia Łąka 2:2 Piast Nadolice
Borowianka Borowa 2:1 WKS Miłowice
Widawa Kiełczów 5:2 KP Bystre
WKS Lipka 4:3 Długołęka 2000
Widawa Stradomia 0:0 Czarni Chrząstawa

WKS LipkaDługołęka 2000
WKS Lipka 4:3 Długołęka 2000
2014-04-13, 11:00:00

oceny zawodników »

Tęcza Raków - WKS Lipka
KS Byków - Widawa Stradomia
Czarni Chrząstawa - Widawa Kiełczów
KP Bystre - Borowianka Borowa
WKS Miłowice - Tęcza Brzezia Łąka
Piast Nadolice - Skra Wojnowice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.